Strona w opracowaniu

Osiedle na ul. Tęczowej

Etap V to kameralny zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej zlokalizowane przy ul. Tęczowej w Oleśnicy. Budynki zaprojektowane ze szczególną starannością, funkcjonalne, wykonane materiałami wysokiej jakości. Projekt zrealizowany przez zespół oleśnickich architektów o wybitnym doświadczeniu w zakresie budynków jednorodzinnych. Wszystkie segmenty zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności układów pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu dużych okien uzyskano przestronne, słoneczne i jasne wnętrza. Poniżej zamieszczony jest schemat, dzięki któremu będą mogli Państwo wybrać właściwe dla siebie mieszkanie.

Budynek w zabudowie bliźniaczej składają się z 2×2 lokali o powierzchni 94,77 m2 każde. Wszystkie segmenty mają dostęp do ogrodu o powierzchni około 200 m2.

Budynek w zabudowie szeregowej składa się z 6 lokali o powierzchni 94,09 m2 każde. Wszystkie segmenty mają dostęp do ogrodu o powierzchni od 65m2.

Uwaga: Chodnik techniczny umożliwi komunikację pomiędzy tylną częścią środkowych segmentów a drogą publiczną Planowany termin zakończenia prac to IV kwartał 2021 r. Mieszkania będą przygotowane do natychmiastowego wydania klientom i przeniesienia własności. Wszystkie mieszkania mają w standardzie ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni dolnej kondygnacji, natomiast górna kondygnacja posiada ogrzewanie za pomocą grzejników. W każdej chwili można obejrzeć postęp robót na budowie po telefonicznym umówieniu. Zapraszamy Serdecznie!

Budynki zaprojektowane ze szczególną starannością, funkcjonalne, wykonane materiałami wysokiej jakości. Realizacja projektu przez doświadczone ekipy budowlane. Przygotowanie pełnej koncepcji architektonicznej przez zespół wykwalifikowanych i nagradzanych projektantów. Stały nadzór prowadzonych prac przez wyspecjalizowanych koordynatorów z odpowiednimi uprawnieniami budowlanymi.

Uwaga!
Każdy lokal posiada poddasze o powierzchni około 17 m2 do adaptacji wg własnego uznania.

Zabudowa bliźniacza

Zabudowa szeregowa